Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО – ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ВОГНЕЗАХИСТ» створено  у жовтні 2011 з метою проведення робіт з питань вогнезахисту. 

За час роботи на ринку вогнезахисних робіт компанія зарекомендувала себе, як така, що дотримується вимог діючих нормативних документів і має усі підтверджуючі документи на продукцію та технологію вогнезахисту. 

Національний бізнес – рейтинг провів загальнодержавний фінансово –економічний аналіз діяльності суб’єктів господарювання України. За результатами рейтингу наше підприємство отримало:  

Срібло рейтингу серед суб’єктів господарювання України у номінації «Платоспроможність»;

Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання м. Києва у номінації «Платоспроможність». 

У компанії працюють висококваліфіковані фахівці у галузі пожежної, техногенної безпеки та вогнезахисту.   

У продовж тривалого часу фахівцями компанії проведено багато досліджень з питань пожежної безпеки та вогнезахисту.  

Останньою роботою наших фахівців є розробка, тестування та протокольне випробування “Речовини вогнегасної (клею БГРС для покриття вогнезахисного) для сталевих повітроводів”. У відповідності до вимог Закону України “ Про охорону прав на винаходи і корисні моделі” наше підприємство отримало патент на корисну модель №118150 “Вогнезахисне покриття БГРС”Підприємство «НАУКОВО – ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ВОГНЕЗАХИСТ», пропонує нові прогресивні системи «ВОГНЕМАТ БСТВ - Мет»,  «ВОГНЕМАТ БСТВ - Вент»  та «ВОГНЕМАТ БСТВ - Клей БГРС для покриття вогнезахисного», що призначені для захисту металевих конструкцій та повітроводів від пожежі, а також матеріали для “пасивних” теплих підлог, теплоізоляції камінів, лазень та інших будівельних конструкцій і споруд .Поєднання  матеріалу з базальтового супертонкого волокна та клеючої суміші дозволило створити високоефективний захист металоконструкцій при мінімальному об’ємі ізоляції та  мінімальному додатковому механічному навантаженні на об’єкт, що захищається. 

У свій час передові вогнезахисні системи, нашого підприємства, «ВОГНЕМАТ  - Вент» та «ВОГНЕМАТ - Вент» у 2015 році на конкурсі на кращу продукцію у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природничого характеру заняли ПЕРШЕ місце у номінації «Вогнезахисні фарби, покриття, облицювання». 

На сьогоднішній день проводиться робота щодо вдосконалення та розширення асортименту вогнезахисних систем. Фахівцями компанії проводиться робота над створенням власного виробництва “Вогнезахисного покриття для деревини”.Окрім того пропонуємо наступну продукцію:

 • килими із супертонкого базальтового волокна; 

 • картон базальтовий теплоізоляційний ТК – 1; плити жорсткі тепло –і звукоізоляційні; 

 • шнур базальтовий теплоізоляційний; 

 • модифіковане рідке скло; 

 • бентонітова глина; 

 • клей БГРС; 

 • речовина вогнезахисна (клей БГРС для покриття вогнезахисного) для сталевих повітроводів; 

 • пластикові відра.

Основними напрямками роботи компанії є:


 • Науково-дослідна робота з питань пожежної безпеки, та вогнезахисту;
 • Розробляння та впровадження нових матеріалів вогнезахисту;
 • Проектування, постачання, та монтаж систем вогнезахисту;
 • Проектування та проведення робіт з вогнезазахисного просочування поверхневого, вогнезахисного обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання) вогнезахисного заповнення.

Наша компанія має всі дозвільні документи, та сертифікати продукції відповідно до Українського законодавства.

Відмінною особливістю нашої компанії є те, що всі наші договори передбачають повну відповідальність за результати своєї роботи.

     © 2016 Сайт компанії Вогнезахист

м Київ вулиця Василя Верховинця ,12.

Електронна пошта: TH_TZI_2000@i.ua
Телефон:
+38(067)503-10-60
+38(099)344-94-02 
Впроваджено
VSRT3S1_VILKA